Тренди та перспективи розвитку індустрії нарощування вій в 2022-2023 роках

 

Краса жінки – не в одязі, фігурі чи зачистці. Краса – в блиску її очей, адже очі – це ворота в серце, де живе любов ( Одрі Хепберн)

 

Золоті слова чудової, глибокої та однієї з найкрасивіших жінок минулого століття. Питання лише в тому – чи змінилося щось за цей час? Як сучасний світ, суспільство та технології вплинули на поняття краси та її стандарти?

Коли світ почала завойовувати процедуру з нарощування вій – ніхто не міг уявити масштаби та рівень її розвитку. Адже для мільйонів жінок це максимально спростило життя, а для десятки тисяч перетворилося на професію з колосальними можливостями та кар’єрним зростанням.

 

Питання лише в тому – як сильно еволюціонувала дана процедура, які етапи пройшла і чи зможете вона існувати на ринку.

 

Для мене нарощування вій – це естетична процедура, що пройшла величезну кількість покращень та змін. Працюючи майстром у цій сфері, з роками досвіду у мене сформувалися особисті уподобання та смаки. Я завжди повторюю своїм клієнтам – що ця процедура має приносити максимальний комфорт, а не навпаки. З кожним роком вимоги клієнта зростають, можливості ринку так само сприяють цьому. Натуральність та елегантність – це максимально наближене та перспективне майбутнє у цій сфері. Може, моя особиста позиція дає мені впевненість у цьому, але також попит, підтвердженим запитом клієнта.

 

Протягом кількох років я максимально щільно вивчаю міжнародний ринок та тренди Америки та Європи. Здавалося б, найпрогресивніші країни мають бути в цьому успішними. Але практика показує протилежне. Це зумовлено як смаковими перевагами клієнта, а й історично.

Аналіз дозволив виявити певну закономірність – те, що в Америці здаватиметься стильним і затребуваним, у Європі вважатиметься антитрендом.

 

Тож давайте детальніше розберемо тренди та антитренди в індустрії нарощування вій у 2022-2023 роках?

Особисто моя думка як експерта в даній галузі – слово антитренд не доречний, тому що ефект, який не відповідає загальноприйнятим стандартам можна назвати креативним! Є люди, які люблять класику, а є ті – хто віддає перевагу модерну. Завдяки цьому ми розвиваємось!

Тренди в нарощуванні вій для європейського та американського ринку будуть абсолютно різними – але основа їх буде одна – високі технічні вимоги, що дозволяють виконувати будь-який вид нарощування – чи це буде найніжніше класичне нарощування ультратонкими віями, чи це будемо Кім К у мокрому ефекті.

 

Основні 4 стовпи у нарощуванні вій незмінні – це відступ, напрямок, автономність та зчіпка. Справжній професіонал, який відповідально підходить до своєї роботи, зможе легко досягти бажаного результату і створити погляд, який приверне увагу кожного. Але не варто забувати, що кожна дівчина, яка записалася на процедуру нарощування, не тільки в праві самостійно вибрати ефект, що сподобався, і відтінок штучних вій. В даний час клієнта хвилює якість роботи майстра та якість матеріалу. Слід пам’ятати, що стиліст, професіонал у своїй справі, повинен мати як класичні, так і креативні ефекти.

Тому відповідь на питання про тренди – це виключно запит клієнта! Я дотримуюсь позиції – клієнт завжди правий. Але відповідальність за його правоту несе майстер – адже технічно ви завжди повинні направити свого відвідувача, пояснити всі за і проти, свідчення та протипоказання! Адже професійне виконання процедури – це ваша відповідальність. І можливість вписати найнесподіваніший ефект на очі вашого клієнта – незалежно від віку, місцезнаходження та ваших особистих смакових уподобань – це найбільше мистецтво.

Моя вам порада – розвивайтесь, не заганяйте себе в рамки загальноприйнятих норм та стандартів – так званих трендів та антитрендів.

 

Створіть свій власний стиль, адже те, що ви робитимете із задоволенням, вже приречене на успіх!

 

Kатерина Лопатньова

Майстер по нарощуванню вій з 7ми річним досвідом

Founder and head of the Selfie-studio and school

Certified Teacher of TM Neicha

Winner IBA Beauty awards Top 10 lash makers

Winner IBA Beauty awards Top The best Beauty School

Winner IBA Beauty Top Lash Trainer

Суддя та спікер міжнародних чемпіонатів