Невдоволені своїми віями на всі 100%? Вирішили довести їх до досконалості за допомогою нарощування?

Чудово! І тепер ви, швидше за все, хочете дізнатися, які можливості нарощування, а які існують варіанти вій і який ефект вони здатні створити.

Сьогодні я хочу зупинитися на тому, які існують варіанти вій для нарощування, чим вони відрізняються, і що потрібно враховувати, вибираючи, які вії найкраще зможуть прикрасити ваші очі.

ЩО ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ, ЩОБ З МАКСИМАЛЬНОЮ ДОЛЕЮ ІМОВІРНОСТІ ОТРИМАТИ ВІРКИ СВОЄЇ МРІЇ
Вибрати хорошого майстра – це перша і найголовніше умови позитивного результату нарощування. Ця справа дуже відповідальна і цій темі я присвятила окрему статтю.
Підготуватись. Почитати інформацію, дізнатися про всі тонкощі, отримати повне уявлення про процедуру нарощування. Якусь частину цього завдання ми зробимо з вами сьогодні.
Вирішити, що вам потрібно. Визначтеся, яке завдання має виконати вам процедура нарощування, і які у вас до неї вимоги. І обов’язково поділіться цією інформацією із вашим майстром. Можете вибрати з портфоліо вашого лашмейкера ті роботи, які відповідають вашому уявленню про ідеальні вії або можете заздалегідь знайти картинки, що сподобалися в інтернеті.
Навіщо це потрібно? Хтось хоче отримати максимально природний ефект, щоб ніхто з оточуючих не помітив підміни. Іншим дівчатам потрібні насамперед яскравість і виразність, при цьому їх зовсім не лякає, що до їхніх вій буде прикуто особливу увагу. Хтось прагне додати образ екстравагантних ноток саме за рахунок вій, вибираючи кольорові варіанти або інший оригінальний дизайн.

Залежно від цього майстер підбиратиме параметри вій для нарощування. А вони дуже різноманітні. Зупинимося на цьому.

Матеріал вій
Ви думаєте, що під час нарощування до ваших століть приклеюють шерсть норки чи соболя? Отже, ви все ще перебуваєте у владі найпоширенішого міфу. Насправді абсолютно всі вії, від найдешевших до найдорожчих, виконані зі спеціального моноволокна – штучно створеного матеріалу.

Матеріал для нарощування вій

Поширені назви “соболь”, “колонок”, “норка”, “шовк” – це просто позначення, якими користуються майстри нарощування вій для позначення характеристик тих чи інших вій. Причому навіть немає якихось єдиних правил, тому одні й самі вії один майстер може називати соболем, а інший колонком. Для вас як для клієнта важливими є саме характеристики, а не назва вій.

Штучне волокно, з якого роблять вії, не викликає алергії, має високу міцність, хорошу еластичність, легкість – що дозволяє їм практично повністю відтворювати за своїм зовнішнім виглядом та якостями натуральні вії. На якість вій для нарощування впливає вміст волокна силікону, від чого залежить еластичність вій для нарощування. До речі, чим еластичніші вії, тим паче вони дорогі.

Довжина вій
Довжина вій може змінюватись дуже значно від 5 до 18 мм. Найпоширенішою є діна від 8 до 12 міліметрів. Саме така довжина виглядає виразно, але натурально. Найкоротші штучні вії застосовуються для нарощування на нижні вії, а також для внутрішніх куточків очей, а найдовші 12-18 міліметрів для різних варіантів креативного нарощування, створення сценічних образів, для фотосесій, що активно використовуються в шоу-бізнесі.

Товщина вій
Вибір майстром такого параметра, як товщина залежить безпосередньо від того ефекту, який потрібно отримати в результаті нарощування. Для максимально натурального вигляду вій вибирають товщину 0, 15 міліметрів. Товщина 0,2 міліметра відповідає зовнішньому вигляду натуральних вій нафарбованих тушшю, а товщина 0,25 міліметрів використовується для створення максимального обсягу вій.

Варто відзначити, що найчастіше при нарощуванні використовуються вії різної товщини та різної довжини, оскільки наші натуральні вії всі різні – це необхідно для краси та природного вигляду очей та вій.

Вигин (завиток)
Дівчатам найбільше подобається, коли вії кокетливо підкручені, проте така форма вій від природи далеко не у всіх. Типи завитків бувають різними, проте для дівчат з європейським розрізом очей доцільно використовувати завитки В і С. Такий вибір дозволить «підкрутити» вії, надавши їм спокусливості, але не кидатиметься в очі, здаватися неприродним або доставлятиме дискомфорт. Завиток дозволяє коригувати форму ока.

Правильно поєднуючи параметри довжини, товщини та вигину, лашмейкер може не тільки вплинути на зовнішній вигляд натуральних вій, але змінити сприйняття обличчя.

Так, використовуючи різні ефекти нарощування можна «міняти» форму ока, візуально збільшувати та зменшувати відстань між очима, піднімати верхню повіку тощо.