Набір для ламінування вій i-Beauty

2,080.00 

99 в наявності

Додано до списку бажань

Опис

Процедура ламінування вій від ТМ i- Beauty – це:

– оздоровлення та зміцнення вій;

– біозавивка вій;

– потовщення та подовження вій.

Набір для ламінування вій i-Beauty містить:

– Клей для ламінування вій, 5мл. х 1шт. – для фіксації бігудів до віку та розташування вій на бігуді. Чи не токсичний, легко змивається водою.

– Крок 1 – Lifting Cream (Ліфтинг крем), PH: 9.1~9.4, 0,5 грам х 10 саше – розм’якшує і відкриває лусочки вій, дбайливо піднімає їх від кореня. В результаті використання вії легко приймають потрібну форму на бігуді.

– Крок 2 – Setting Cream (Фіксуючий крем), PH: 6.0~6.5, 0,5 грам х 10 саше – фіксує за допомогою бігуді вигин і повертає кутикулі вій пружність, а також зміцнює вії і сприяє їх здоровому зростанню.

– Кератинова есенція, 5мл. х 1шт. – може використовуватися як самостійний продукт для щоденного догляду за віями та бровами, або для закріплення результату ламінування. Надає блиску та збільшує тривалість результату процедури. Основний компонент, кератин, обволікає вії, зволожує та надає блиску.

– Аплікатор для ламінування та завивки вій, 3 шт.

– Стек-голка вигнута, 1 шт.

– Силіконові бігуді (розміри XL, L, M, S), 4 пари.

– Мікробраші, 5 шт.

– Щіточки нейлонові, 5 шт.

– Аплікатори для нанесення складів, 5 шт.

– Патчі колагенові – 2 пари.

Кожен із компонентів набору можна придбати окремо.

Інструкція по застосуванню

1. Очистіть і знежиріть шкіру навколо очей Рідина для зняття макіяжу або Серветками для очищення та знежирення вій i-Beauty.

2. Ізолюйте нижні вії за допомогою патчів.

3. Підберіть бігуді потрібного розміру, нанесіть клей на внутрішній бік бігуді, розмістіть і потримайте їх 5-10 секунд для фіксації.

4. Нанесіть клей уздовж зовнішньої сторони бігуді.

5. Використовуючи аплікатор, акуратно загорніть і розташуйте вії на силіконовому бігуді.

6. Акуратно розділіть вії за допомогою стек-голки, переконайтеся, що вії не перетинаються і не склеєні між собою.

7. За допомогою мікробрашу нанесіть Склад 1 LIFTINGCREAM на 8/10 довжини вій, відступивши від початку та кінчиків вій. Час витримки: до 10 хв. – для тонких та слабких вій, до 15 хв. – для товстих та сильних вій.

8. Зніміть склад 1 за допомогою чистого мікроброшу або аплікатора. Вії повинні бути добре очищені від складу 1 (при змішуванні складів 1 і 2 ефект зменшується). Переконайтеся, що вії зафіксовані та лежать правильно.

9. За допомогою аплікатора нанесіть Склад 2 SETTINGCREAM. Час витримки: до 10 хв. – для тонких та слабких вій, до 15 хв. – для товстих та сильних вій. Зніміть Склад 2 за допомогою чистого мікробрашу або аплікатора.

10. Зніміть бігуді, допомагаючи вологим мікробрашем відокремити його від віку. Розчешіть вії.

11. Для закріплення результату та захисту вій нанесіть Кератинову есенцію i-Beauty.

Для гарантування найкращого результату процедура ламінування проводиться перші 3 місяці з інтервалів в 1 місяць, потім кожні 2-3 місяці.

Related products