КаталогКаталогКлей I-beauty, SKYКлей I-Beauty Power Clear Glue (5мл)

Клей I-Beauty Power Clear Glue (5мл)

330.00 

77 в наявності

Додано до списку бажань
Артикул: Power Clear Glue Категорія: Позначка:

Опис

Клей I-Beauty Power Clear Glue (5мл)

Прозорий клей для нарощування вій Power Clear, i-Beauty використовується для нарощування світлих і кольорових вій. Підходить для досвідчених майстрів, забезпечує моментальне зчеплення, 1-2 секунди, штучної вії з натуральною. Має рідку консистенцію, що дозволяє виконати роботу максимально акуратно та швидко.

Термін фіксації: 5-6 тижнів

Об’єм: 5мл.

Рекомендовані умови приміщення для роботи з клеєм:

вологість 50-60%, температура 20-22°С.

Умови зберігання клею:

Термін придатності нерозкритого клею становить близько 6-8 місяців. Непорушений клей необхідно зберігати в сухому, прохолодному та добре провітрюваному місці, краще в холодильнику, при температурі +2…+4˚С, у термопакеті з пакетиком діоксиду кремнію (“SilicaGel”) усередині, що захищає клей від вологи.

Термін придатності клею з моменту першого відкриття 2-3 місяці. Якщо ви дістали клей із холодильника, зачекайте щонайменше 4 години, перш ніж використовувати клей. Він повинен «нагрітися» за кімнатної температури, але не в теплі і подалі від прямих сонячних променів. Не зберігайте клей у холодильнику після його відкриття. Після першого відкриття клей необхідно зберігати в сухому, прохолодному місці, категорично уникати потрапляння прямих сонячних променів та нагрівання. Безпосередньо перед використанням добре струсити пляшечку з клеєм. Після кожної краплі необхідно протирати носик і щільно закручувати кришку. Щоб «пробити» шийку від засохлої плівки клею, використовуйте спеціальну шпильку, яка знаходиться в пакеті з клеєм.

Після проведення процедури необхідно ретельно очистити шийку від залишків клею, щільно закрутити кришку та зберігати пляшечку з клеєм у термопакеті з пакетиком діоксиду кремнію (“SilicaGel”) усередині.