Клей I-Beauty Super Plus 10ml

420.00 

85 в наявності

Додано до списку бажань
Артикул: Super-plus Категорія: Позначки: , , ,

Опис

Клей для нарощування вій Super Plus чорний має відмінні фіксуючі властивості, при цьому мінімальні випаровування підходить для алергіків.
Дуже зручний у роботі, забезпечує моментальне зчеплення (1-2 секунди) штучної вії з натуральної.
Має рідку консистенцію, що дає змогу виконати роботу максимально акуратно.
Термін фіксації: 5-6 тижнів
Обсяг: 10мол. та 5мл.

Рекомендовані умови приміщення для роботи з клеєм:
вологість 50-60%, температура 20-22 ° С

Умови зберігання клею:

Термін придатності нероздрукованого клею становить близько 6-8 місяців. Нероздрукований клей необхідно зберігати в сухому, прохолодному та добре провітрюваному місці, краще в холодильнику, при температурі +2…+4°С, у термопакеті з пакетиком діоксиду кремнію (“SilicaGel”) усередині, який захищає клей від вологи. >

Термін придатності клею з моменту першого відкриття 2-3 місяці. Якщо ви дістали клей із холодильника, зачекайте щонайменше 4 години, перш ніж роздрукувати клей. Він повинен «нагрітися» за кімнатної температури, але не в теплі і подалі від прямих сонячних променів. Не зберігайте клей у холодильнику після його відкриття. Роздрукований клей необхідно зберігати в сухому, прохолодному місці, категорично уникати потрапляння прямих сонячних променів та нагрівання. Безпосередньо перед використанням добре струсити пляшечку з клеєм. Після кожної краплі необхідно протирати носик і щільно закручувати кришку. Щоб «пробити» шийку від засохлої плівки клею, використовуйте спеціальну шпильку, яка знаходиться в пакеті з клеєм.

Після проведення процедури необхідно ретельно очистити шийку від залишків клею, щільно закрутити кришку і зберігати пляшечку з клеєм у термопакеті з пакетиком діоксиду кремнію (“SilicaGel”) усередині.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Клей I-Beauty Super Plus 10ml”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *