Набір для ламінування вій DLUX

4,150.00 

100 в наявності

Додано до списку бажань

Опис

Набір для ламінування вій DLUX забезпечує не тільки прекрасний результат, але і є справжнім цілющим еліксиром для вій. В основу його сумішей входять цистеїн і цистеамін, що забезпечують гарантований результат без різкого запаху і будь-яких подразнень для шкіри. Вії збережуть здоровий блиск і шовковисту гладкість.

До набору входять:
– Клей для біозавивки і ламінування вій Crystal Clear, DLUX, 5мл. – 1шт., Для фіксації валика до повіки і вій до валика під час процедури біозавивка і ламінування вій. Клей гіпоалергенний, не токсичний, без запаху. Легко змивається водою.

– Суміш №1 – Lifting Lotion (лосьйон для створення вигину), DLUX – 1 уп. (15 саше), призначений для першого етапу процедури ламінування вій. Засіб розм’якшує і відкриває лусочки вій, дбайливо піднімає їх від кореня. В результаті використання вії легко приймають потрібну форму на бігуді. Кремова консистенція препарату дуже проста і зручна в застосуванні.

– Суміш №2 – Setting Lotion (лосьйон для фіксації), DLUX – 1 уп. (15 саше), призначений для другого етапу процедури ламінування вій. Засіб закріплює змодельований за допомогою бігуді вигин і повертає кутикулі вій пружність, а також зміцнює структуру вій і покращує їх ріст. Кремова консистенція препарату дуже проста і зручна в застосуванні.

– Суміш №3 – Hydrating Essence (зволожуюча есенція), DLUX – 1 уп. (15 саше), призначена для третього, завершального етапу процедури ламінування вій.
На цьому етапі вії отримують глибоке живлення і зволоження. Це покращує внутрішній стан вій, вії стають більш щільними, сильними і блискучими.

– Силіконові бігуді DLUX – 3 уп. х 5пар (розміри S, M, L), багаторазового використання, виготовлені з високоякісного силікону, не викликають алергічних реакцій.

– Аплікатор для ламінування і завивки вій – 1шт.

– Інструкція з докладним описом компонентів і процедури українською та російською мовами.

Важливо: для гарантування найкращого результату, процедура ламінування проводиться перші 3 місяці з інтервалом в 1 місяць, потім кожні 2-3 місяці.

Одного набору гарантовано вистачить для проведення 50 процедур!

Кожен з компонентів набору можна придбати окремо.