КаталогКаталогКлей I-beauty, SKYКлей Infinite*Bond i-Beauty 10ml

Клей Infinite*Bond i-Beauty 10ml

540.00 

Додано до списку бажань
Артикул: G05-2-1-1-1 Категорія: Позначки: , ,

Опис

Клей Infinite*Bond i-Beauty 10ml

НОВИНКА!

Клей для нарощування вій Infinite+Bond, i-Beauty виготовлений з очищених німецьких інгрідієнтів, відрізняється високою еластичністю та незначними випарами. Завдяки новій формулі пігменту, немає необхідності струшувати баночку клею перед використанням – його компоненти не розділяються під час зберігання.

Колір: чорний.

Швидкість фіксації: 1 сек.

Термін фіксації: до 8 тижнів

Об’єм:   10мл.

Рекомендовані умови приміщення для роботи з клеєм: вологість 50-60%, температура 20-22°С.

Умови зберігання клею:

Термін придатності невідкритого клею становить близько 6-8 місяців. Невідкритий клей необхідно зберігати в сухому, прохолодному та добре провітрюваному місці, краще в холодильнику, при температурі +2…+4˚С, у термопакеті з пакетиком діоксиду кремнію (“SilicaGel”) усередині, що захищає клей від вологи.

Термін придатності клею з моменту першого відкриття 2-3 місяці. Якщо ви дістали клей із холодильника, зачекайте щонайменше 4 години, перш ніж використовувати клей. Він повинен «нагрітися» за кімнатної температури, але не в теплі і подалі від прямих сонячних променів. Не зберігайте клей у холодильнику після його відкриття. Відкритий клей необхідно зберігати в сухому, прохолодному місці, категорично уникати потрапляння прямих сонячних променів та нагрівання. Після кожної краплі необхідно протирати носик і щільно закручувати кришку. Щоб «пробити» шийку від засохлої плівки клею, використовуйте спеціальну шпильку, яка знаходиться в пакеті з клеєм.

Після проведення процедури необхідно ретельно очистити шийку від залишків клею, щільно закрутити кришку та зберігати пляшечку з клеєм у термопакеті з пакетиком діоксиду кремнію (“SilicaGel”) усередині.

 

 

Так само в наявності є Клей Infinite*Bond i-Beauty 5m: натисни мене