КаталогКаталогКлей I-beauty, SKYКлей для вій Medi-Pro i-Beauty

Клей для вій Medi-Pro i-Beauty

515.00 

Немає в наявності

Додано до списку бажань
Категорія: Позначка:

Опис

Клей для вій Medi-Pro i-Beauty

Клей для нарощування вій Medi-Pro, i-Beauty без випарів – прирівнюється до клею медичного призначення – максимально безпечний для організму, немає випарів, можна використовувати для нарощування з відкритими очима (для самостійного нарощування) . Також підходить для приклеювання накладних вій або пучків.

Колір: чорний

Термін фіксації: 2 тижні

Рекомендовані умови приміщення для роботи з клеєм: вологість 50-60%, температура 20-22°С.

Умови зберігання клею:

Термін придатності невідкритого клею становить близько 6-8 місяців. Невідкритий клей необхідно зберігати в сухому, прохолодному та добре провітрюваному місці, краще в холодильнику, при температурі +2…+4˚С, у термопакеті з пакетиком діоксиду кремнію (“SilicaGel”) усередині, що захищає клей від вологи.

Термін придатності клею з моменту першого відкриття 2-3 місяці. Якщо ви дістали клей із холодильника, зачекайте щонайменше 4 години, перш ніж використовувати клей. Він повинен «нагрітися» за кімнатної температури, але не в теплі і подалі від прямих сонячних променів. Не зберігайте клей у холодильнику після його відкриття. Відкритий клей необхідно зберігати в сухому, прохолодному місці, категорично уникати потрапляння прямих сонячних променів та нагрівання. Безпосередньо перед використанням добре струсити пляшечку з клеєм. Після кожної краплі необхідно протирати носик і щільно закручувати кришку. Щоб «пробити» шийку від засохлої плівки клею, використовуйте спеціальну шпильку, яка знаходиться в пакеті з клеєм.

Після проведення процедури необхідно ретельно очистити шийку від залишків клею, щільно закрутити кришку та зберігати пляшечку з клеєм у термопакеті з пакетиком діоксиду кремнію (“SilicaGel”) усередині.