Тренувальні вії

125.00 

99987 в наявності

Додано до списку бажань
Артикул: трен.ресн Категорія: Позначка:

Опис

Накладні тренувальні вії для манекена< /p>
Багато хто прагне стати професійними і затребуваними лешмейкерами, так як дана процедура дуже популярна серед дівчат. У процесі навчання важливо відточити, розвинути навички. І накладні вії для манекена дозволять зробити з будь-якого майстра-початківця справжнього аса. В інтернет-магазині LoveLash знайдуться вії для навчання, які можна застосовувати кілька разів навіть самостійно, без нагляду вчителя. Відмінна якість та натуральність – гарантія, що через пару занять ви зможете перейти до роботи зі справжніми клієнтами.

Особливості використання

Тренувальні вії застосовуються на початкових етапах навчання майбутніх лешмейкерів. З їхньою допомогою відпрацьовуються отримані знання, проводяться практичні заняття. Вії для манекена допоможуть збільшити швидкість нарощування зі збереженням якості результату. Вії в упаковці кілька пар, їх можна використовувати кілька разів. Серед інших особливостей:

  • М’які та еластичні;
  • Натуральні та дуже схожі на справжні вії;
  • Насиченого чорного відтінку.

Достатньо дістати одну пару з упаковки, приклеїти до очей манекена і приступити до пробного нарощування. За необхідності приберіть пучки за допомогою ремуверу та повторіть процедуру.